Coach biznesu

STUDIUM ZAWODOWE COACHA BIZNESU to kompleksowy program szkoleniowy przygotowujący do roli coacha.

Program Studium jest przygotowany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia coachingowe we współpracy z organizacjami biznesowymi oraz w oparciu o najlepsze doświadczenia związane z kształceniem life coachów i coachów biznesu.

Szkolimy w oparciu o standardy największej na świecie organizacji zrzeszającej coachów – International Coach Federation (ICF).

Uczestnicy Studium w trakcie szkolenia rozwijają 11 Kompetencji Kluczowych Coacha ICFwięcej o kompetencjach

Jakość naszej pracy została doceniona przez największą organizację zrzeszającą coachów na świecie – International Coach Federation. Studium Zawodowe Coacha Biznesu uzyskało status ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours), co daje wiele korzyści naszym absolwentom przy staraniu się o akredytacje na poziomie ACC (Associate Certified Coach).

DLACZEGO NASZE STUDIUM?

  • Program jest zgodny z wymogami ICF i przygotowuje do akredytacji na poziomie Associate Certified Coach. Program obejmuje 60 godzin kształcenia kompetencji coachingowych ICF.
  • W ramach Studium oferujemy 11 godzin mentor coachingu, w tym: 4 dwugodzinne sesje grupowe i 3 sesje indywidualne.
  • Zajęcia prowadzą wyłącznie akredytowani coachowie i trenerzy coachingu. Sesje mentor coachingu są prowadzone przez coachów na poziomie Professional Certified Coach i Master Certfied Coach.
  • W trakcie Studium prezentujemy różne specjalizacje coachingowe – life coaching, coaching kariery, coaching przedsiębiorczości i coaching biznesowy.
  • Absolwenci Studium otrzymują wsparcie w zakresie budowania praktyki coachingowej dzięki stażom w Studium Coacha i stażom u naszych Partnerów Biznesowych.
  • Absolwenci uzyskują ułatwienia w procesie ubiegania się o akredytację ICF na poziomie ACC (Associate Certified Coach), w tym: zwolnienie z egzaminu ustnego, niższe opłaty akredytacyjne oraz krótszy czas uzyskania certyfikatu (4 tygodnie zamiast 14 tygodni).

 

Sprawdź cele i program Studium
Sprawdź warunki uczestnictwa
Sprawdź terminy najbliższej edycji
Sprawdź ceny


Sprawdź przygotowanie wykładowców

Wyślij zgłoszenie