Studium Coacha w Berlinie!

Ruszamy na podbój Europy!

W październiku uruchamiamy w Berlinie dwie edycje Studium Zawodowego Coacha Biznesu.

Dzięki uzyskania przez nas statusu ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours), nasi absolwenci, niezależnie od narodowości i miejsca zamieszkania, mogą ubiegać się o międzynarodową  akredytacje coachingową na poziomie ACC (Associate Certified Coach). Niemieckie edycje będą prowadzone na początek w dwóch językach: po polsku i po niemiecku.

Zapraszamy do zapoznania się z programem kursu – PROGRAM STUDIUM.
Tutaj znajdziesz niemieckojęzyczną wersję naszej strony – Coaching NOVO.

Dlaczego warto rozważyć uczenie się coachingu właśnie z nami?

  • Oferujemy sprawdzony program – Jakość naszego programu została potwierdzona przez International Coach Federation. Nasi absolwenci są zwolnieni z egzaminów ustnych przy staraniu się o akredytację ACC. Ważniejsze jest jednak to, że nasz program jest bardzo dobrze oceniany przez naszych absolwentów. Masz zatem gwarancję, że kupujesz dobry i przetestowany kurs.
  • Przede wszystkim jesteśmy trenerami coachingu – To, że ktoś jest dobrym coachem, nie oznacza, że potrafi dobrze nauczyć coachingu. My oprócz tego, że jesteśmy doświadczonymi i praktykującymi coachami, od wielu lat uczymy kompetencji trenerskich. To daje Ci pewność, że naprawdę umiemy uczyć.
  • Pokazujemy różne perspektywy coachingu – Umiejętności coachingowe są uniwersalne, ale specjalizacje coachingowe, pomagają rozwinąć dobrze prosperującą praktykę coachingową. Pokażemy Ci różne oblicza coachingu: coaching kariery, life coaching, coaching przedsiębiorczości i coaching biznesowy. Nawet z nami doświadczysz coachingu grupowego.
  • Mentor coaching w cenie kursu – Obowiązkowym elementem procesu akredytacji w International Coach Federation jest mentor coaching, czyli superwizja normatywna przygotowująca do egzaminu w oparciu o Kluczowe Kompetencje ICF. Mentor coaching oferujemy w cenie kursu. Nie musisz już za to oddzielnie płacić.
  • Dajemy wsparcie w rozpoczęciu praktyki coachingowej – Jednym z wyzwań dla początkujących coachów jest rozpoczęcie praktyki coachingowej. Pomagamy znaleźć pierwszych klientów dzięki współpracy z naszymi Partnerami. Zapewniamy staże coachingowe i trenerskie.
  • Pokazujemy szerszą perspektywę coachingu – International Coach Federation to nie jedyna organizacja zrzeszająca coachów. Pokazujemy też inne, alternatywne możliwości rozwoju i certyfikacji. Jesteśmy w European Mentoring & Coaching Council oraz w Izbie Coachingu. Prowadzimy badania dotyczące efektywności coachingu grupowego i zespołowego oraz rozwijamy własne metodologie superwizji coachingowej.

To tylko wybrane korzyści ze współpracy z Pracownią Coachingu NOVO.

Zobacz najbliższe terminy berlińskiej edycji – KALENDARZ.
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o warunkach finansowych.

Pamiętaj, że oferujemy atrakcyjny program rabatów i elastyczny harmonogram płatności.
Jeśli jedyną przeszkodą w realizacji Twojego marzenia – bycia coachem – są finanse, skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie.

Napisz lub zadzwoń – KONTAKT

Zapraszamy na naszą stronę w języku niemieckim – CoachingNOVO.de