Start kwietniowej edycji!

Wiosna to dobry czas na zmiany, dobry czas na decyzje. Jeśli interesuje Cię wspieranie innych i towarzyszenie im w ich indywidualnym rozwoju, pomyśl o pracy coacha.

Już 23-24 kwietnia stratuje 11 warszawska edycja Studium Zawodowego Coacha Biznesu NOVO (to już 14 edycja programu). Studium to sprawdzony w praktyce program i świetni prowadzący: Michał Bloch (Master Certified Coach) i Rafał Szewczak (Professional Certified Coach).

To, co jest naprawdę piękne w tym zawodzie, to przywilej towarzyszenia innym w odkrywaniu tego, co daje prawdziwe szczęście. Lubię bycie coachem, bo pozwala mi być w bliskim, prawdziwym kontakcie z drugim człowiekiem. Mogę być potrzebny. Mogę robić rzeczy naprawdę ważne…

Rafał Szewczak –  Mentor coach i trener coachingu

Co oferujemy?

  • Kompleksowy 60 godzinny program szkoleniowy przygotowujący do zawodu coacha.
  • 11 godzin mentor coachingu – Obowiązkowe godziny superwizji wymagane do akredytacji International Coach Federation.
  • Jakość kursu potwierdzona przez International Coach Federation – Szkoła ma status ACSTH (ICF Approved Coach Specific Training Hours Provider).
  • Trenerzy coachingu z certyfikatami na poziomie Master Certified Coach i Professional Certified Coach.
  • Ułatwiona procedura certyfikacji na Associate Certified Coach.

 

Jeśli na drodze Twojego rozwoju coachingowego stoją wyłącznie kwestie finansowe, zadzwoń +48 535 435 085, zaproponujemy program płatności ratalnej z odroczeniem pierwszej płatności nawet o 2 miesiące!

Sprawdź program naszej Szkoły – PROGRAM STUDIUM