SZKOLENIA

Studium Zawodowe Coacha Biznesu jest kompleksowym programem rozwoju kompetencji coachingowych w oparciu o standardy International Coach Federation.

Oprócz tego oferujemy też szkolenia i seminaria rozwojowe.


 COACHING JAKO ZAWÓD. O STAWANIU SIĘ PROFESJONALNYM COACHEM

Jest to krótkie wprowadzające 3-godzinne szkolenie rozwojowe, podczas którego pokazujemy, czym jest coaching. Uczymy podstawowych kompetencji coachingowych, prezentujemy strukturę sesji i perspektywy pracy w zawodzie coacha. Udział w szkoleniu to świetna okazja, aby sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie. Podczas szkolenia masz okazję poznać naszych trenerów coachingu i zobaczyć, jak pracujemy z grupą. Szkolenie jest bezpłatne

Opis szkolenia – tutaj


 PRACA METODĄ AKTYWIZUJĄCĄ PRZEŻYWANIE W COACHINGU ZESPOŁOWYM I GRUPOWYM

Coaching grupowy i zespołowy jest doskonałym narzędziem wsparcia w rozwoju. W odróżnieniu do coachingu indywidualnego, wykorzystuje potencjał i doświadczenie grupy. Jeśli chciałabyś lub chciałbyś zobaczyć demonstrację sesji coachingowej prowadzonej w oparciu o metodę aktywizującą przeżywanie, weź udział w naszym 3-godzinnym szkoleniu rozwojowym. Szkolenie jest bezpłatne.

Opis szkolenia – tutaj


 TRENER I COACH NA RYNKU

Wielu początkujących coachów ma problem z rozpoczęciem praktyki coachingowej. Brakuje im wiedzy i umiejętności, czasem odwagi. W trakcie 2-dniowego szkolenia dzielimy się swoimi doświadczeniami związanymi z budowaniem biznesu szkoleniowego.

Opis szkolenia – tutaj


SZKOŁA COACHINGU ZESPOŁOWEGO I GRUPOWEGO

Praca coachingowa z zespołami i grupami wymaga posiadania kompetencji coachingowych i trenerskich. Coraz więcej organizacji chce pracować nad podnoszeniem efektywności zespołów wykorzystując techniki i narzędzia coachingowe, szczególnie tam, gdzie szkolenia już nie przynoszą spodziewanych efektów. Z kolei sesje prowadzone przy współudziale grupy są mocniejsze.

Dla tych wszystkich, którzy chcą pracować jako coach zespołowy i grupowy przygotowaliśmy kompleksowy program rozwojowy – Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego.


 

Na specjalne życzenie przygotowujemy dedykowane programy szkoleniowe dotyczące rozwoju kompetencji coachingowych.

Jeśli zebrałaś lub zebrałeś grupę i chcesz, abyśmy poprowadzili dla Ciebie indywidualne szkolenie lub grupę superwizyjną, napisz do nas.

RAFAŁ SZEWCZAK – Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu – rafal.szewczak(at)pracownianovo.pl