Rozwój coacha

Edukacja coacha nie kończy się w momencie, gdy uzyska on dyplom szkoły coachów lub zdobędzie międzynarodowy certyfikat. Coach, jak każdy specjalista pracujący w relacji pomagania, potrzebuje ciągłego doskonalenia oraz wsparcia innych, bardziej doświadczonych praktyków.

My wspieramy uczestników naszych programów coachingowych nie tylko w trakcie trwania zajęć w Studium Zawodowym Coacha Biznesu, ale także po ich zakończeniu.


Szkolenie TRENER I COACH NA RYNKU

Pomagamy rozpocząć praktykę coachingową i zdobyć pierwszych klientów. Podpowiadamy, jak dobrze wybrać obszar specjalizacji coachingowej, jak zbudować system sprzedaży, jak promować się w internecie.

Więcej informacji – tutaj


 GRUPY DYSKUSYJNE NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Wymiana doświadczeń z praktykującymi coachami to ważny element coachingowego rozwoju. Wykorzystujemy możliwości mediów społecznościowych, by wzajemnie się wspierać. Prowadzimy otwarte grupy dyskusyjne na najbardziej popularnych portalach społecznościowych.


 GRUPY SUPERWIZYJNE

Superwizja jest jedną z najbardziej efektywnych metod wsparcia coachów. Prowadzimy w różnych miastach grupy rozwojowe dla początkujących i doświadczonych coachów.

Przeczytaj więcej na temat rodzajów i obszarów superwizji – tutaj

  • Grupa superwizyjna w Olsztynie
  • Grupa superwizyjna w Poznaniu
  • Grupa superwizyjna w Szczecinie

Klub NOVO – Klub Trenera i Coacha

Dla osób, które poszukują inspiracji albo chcą zaprezentować swoje umiejętności przed innymi coachami i trenerami, uruchomiliśmy warszawski klub trenera i coacha. Jest to doskonałe miejsce, gdzie można rozpocząć praktykowanie coachingu i trenerstwa.

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany uczestnictwem lub poprowadzeniem warsztatu, skontaktuj się z Koordynatorem Klubu NOVO – Małgosią Leduchowską – e-mail: malgorzata.leduchowska@pracownianovo.pl


EDUCOACHING.PL – blog na temat coachingu i mentoringu

Praktykując coaching stworzyliśmy wiele autorskich narzędzi, mamy własne przemyślenia na temat tego, co jest w coachingu użyteczne i efektywne. Poszukujemy interesujących badań na temat efektywności coachingu. Tym wszystkim staramy się dzielić, m.in. na blogu educoaching.pl.


INDYWIDUALNY PROGRAM STAŻOWY 

Dla naszych absolwentów, którzy są zmotywowani do rozwoju, są gotowi poświęcić swój czas i energię, umożliwiamy uczestnictwo w Studium Coachingu w roli asystenta i obserwatora. Jest to świetna okazja do rozwoju, szczególnie dla tych osób, które w przyszłości chciałyby prowadzić szkolenia z coachingu.


 

Jeśli chciałabyś lub chciałbyś zapytać o coś, poszukujesz informacji na temat coachingu i rozwoju kompetencji coachingowych, napisz…

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania…
RAFAŁ SZEWCZAK – Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu – rafal.szewczak@pracownianovo.pl