Refleksje z okazji 12 edycji

Prawie rok i dziewięć miesięcy minęło już od czasu kiedy uruchomiliśmy pierwszą edycję Studium Zawodowego Coacha Biznesu. Dokładnie 1 marca 2014 roku wystartowaliśmy z naszym autorskim programem. Nie była to pierwsza szkoła coachingu, którą tworzyliśmy, ale pierwsza w 100% nasza i pod marką NOVO. Część z Was pewnie wie, jak to jest, tworzyć coś nowego, coś swojego.

Od tamtego czasu dojrzeliśmy coachingowo. To Wasza zasługa (zwracamy się tu do naszych Coachee, Mentee i Absolwentów Szkoły). Każda następna uruchomiona edycja Studium Coacha motywowała nas do doskonalenia – programu i siebie samych. Stawialiście nam pytania, oczekiwaliście przykładów – byliście wymagającym partnerem w rozwoju. Wiele się od Was nauczyliśmy.

Od pierwszej edycji program niewiele się zmienił. Jedyna zmiana to mentor coachingi, które teraz są realizowane w formie teleklas. Dzięki temu wydłużyliśmy proces uczenia coachingu i obniżyliśmy jego koszt dla Uczestników. Od samego początku pracowaliśmy w oparciu o kompetencje kluczowe International Coach Federation.

ACSTHUkoronowaniem naszego rozwoju i rozwoju naszej Szkoły było uzyskanie aprobaty ICF dla naszego programu – mamy certyfikat Approved Coach Specific Training Hours (dzięki Aga, nie byłoby to możliwe bez twojego wsparcia).

Część z Was powie, może to dziwny moment na podsumowanie. Ostatecznie do końca roku jeszcze trochę czasu zostało. Ale jak to mówią, kto bogatemu zabroni (przypis dla kąśliwych – bogactwo to też pieniądze) :-).

Następna edycja już w nowym roku – 30-31 stycznia. Zapraszamy…

W kadrze nieodmiennie Rafał Szewczak (PCC), Michał Bloch (PCC) i Przyjaciele.

Na koniec kilka archiwalnych fotek…

Sesja SZCB

SZCB1-I_3SZCB1-I_2

 

 

 

 

 

Model NOVO

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych coachingiem zapraszamy do naszej Szkoły.

Informacje o programie
Termin najbliższej edycji
Ceny

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.