Kadra

Studium Zawodowe Coacha Biznesu jest kolejnym projektem po Szkole Coachingu Zespołowego i Grupowego, który wspólnie realizujemy. Program jest naszym autorskim pomysłem opartym na naszych doświadczeniach związanych z kształceniem coachów. Pracujemy w oparciu o standardy kompetencyjne i etyczne International Coach Federation – największej organizacji na świecie zrzeszającej coachów. Mamy to szczęście, że robimy to, co naprawdę nas pasjonuje..

Rafal_gory

Rafał…

Towarzyszę w rozwoju klientom indywidualnym oraz biznesowym. Wspieram ich, inspiruję i … stawiam wyzwania. To dla mnie obszar związany z misją, podsycony pasją„.

Najbardziej lubię te momenty, kiedy jestem z uczestnikami moich szkoleń i treningów w prawdziwym i naturalnym kontakcie. Wtedy absolutnie doświadczam przepływu…„.

W coachingu jestem naturalny i podążający…

Więcej o mnie, już bardziej formalnie… – tutaj

 

Michał…

Ludzie w coachingu dokonują niezwykłych rzeczy. Wystarczy, że uwierzą, że mają wszystko to, co jest im potrzebne, aby żyć szczęśliwie

Klient w coachingu dokonuje wielokrotnie przełomu w swoim życiu. Doświadczenie tego, okazja do towarzyszenia, to coś za co jestem wdzięczny. I … oni czasem robią naprawdę WIELKIE RZECZY!„.

Więcej o mnie, bardziej formalnie… – tutaj

Magdalena…

Cenię szkolenia, w których są ćwiczenia wywołujące emocje, budujące samopoznanie i dające okazję do znalezienia własnych, odpowiednich dla uczestnika rozwiązań

Przywództwo w zespole to coś innego, niż bycie po prostu szefem. Członkowie zespołów mogą przewodzić w obszarach, w których są szczególnie skuteczni i zmotywowani, jeśli tylko da się im na to przestrzeń. Zespół wchodzi wtedy na wyższy poziom skuteczności działania

Więcej marzeń zostało uśmierconych przez wątpliwości i brak zaufania do siebie, niż przez faktyczne porażki

Więcej o mnie, już bardziej formalnie… – tutaj

Joasia Joasia…

„Zadziwia mnie, że często wystarczy zrobić jeden mały wielki krok, żeby żyć spokojniej, pełniej, bardziej, w zgodzie z własnymi wartościami, bez ogranczających przekonań. Cieszę się, że mogę ten krok obserwować w procesie coachingu.”

„Nieustannie zaskakuje mnie ileż zasobów zakopujemy w sobie, nie wierzymy że istnieją, albo zniekształcamy je fałszywymi przekonaniami. Na szczęście w procesie coachingu możemy je odnaleźć i…”

„Coaching biznesowy, kariery, relacji, balansu…. dla mnie Najważniejszy jest Człowiek.”

Więcej o mnie, bardziej formalnie… – tutaj

 

Mamy przygotowanie psychologiczne, doświadczenie w pracy na procesie grupowym, jesteśmy trenerami, którzy uczą innych trenerów i oczywiście praktykujemy coaching.

Jesteśmy częścią coachingowej społeczności – należymy do International Coach Federation i European Coaching and Mentoring Council. Posiadamy akredytację coachingowe i pracujemy w oparciu o standardy etyczne tych dwóch organizacji.

Dajemy gwarancję naprawdę dobrej jakości…

Sprawdź ceny
Sprawdź terminy najbliższej edycji
Zapoznaj się ze szczegółami programu